جستجو
خبرخوان

اخبار

شیائومی اوایل امروز اعلام کرد 28 دسامبر تاریخ رونمایی از سری 12 پرچم‌دارهای این شرکت خواهد بود و به دنبال آن نیز گفت تنها در این مراسم 2 گوشی حضور خواهند داشت.
لودهنده معروف «Digital Chat Station» به‌تازگی در شبکه اجتماعی ویبوو اطلاعات جالبی را در مورد دو گوشی ریلمی جی تی نئو 3 و ردمی کا 50 شیائومی به اشتراک گذشته است.
چندین گزارش ادعا کردند که گوشی ریلمی جی تی 2 پرو در 20 دسامبر معرفی خواهد شد و یک دوربین تله‌فوتو خواهد داشت، اما اطلاعات به دست آمده از منابع چینی حرف متفاوتی را می‌زنند.
سامسونگ سری تبلت گلکسی تب A خود را با معرفی یک مدل با اندکی عملکرد بهتر، یک نمایشگر بزرگتر، حافظه ذخیره‌سازی بیشتر و قابلیت‌های مولتی تسکینگ به‌روزرسانی کرده است.
پرچم‌دار جدید ریلمی به اسم جی تی 2 پرو در 20 دسامبر رسما معرفی خواهد شد. بنیان‌گذار ریلمی این خبر را در توییتر تایید کرده و قول چندین نوآوری را برای اولین مرتبه در جهان به همراه یک طراحی انقلابی داده است.
گوشی می 11 اولترا شیائومی روی پنل پشتی طراحی عجیبی در بخش دوربین داشت، به‌نحوی که از یک انتها به انتهای دیگر گسترش یافته بود و در کنار آن یک نمایشگر کوچک نیز به‌چشم می‌خورد.
رندرهایی از قاب محافظ گوشی شیائومی 12 پرو به دست سایت گیزموچاینا رسیده است که طراحی پنل پشتی آن را نشان می‌دهند.
ردمی زیر برند شیائومی، گفته می‌شود قصد دارد در فوریه 2022 از سری ردمی کا 50 رونمایی کند. ما هنوز اخبار زیادی از این سری از خود ردمی نشنیدیم، اما ظاهرا توسعه آن طبق برنامه در حال پیشرفت است.
کمتر از دو هفته قبل تراشه اسنپ‌دراگون 8 نسل 1 کوآلکام معرفی شد و امروز رسما شاهد رونمایی از اولین گوشی مجهز به این چیپست پرچم‌دار بودیم.
ریلمی قصد دارد فردا از پرچمدار ممتاز و جدید خود به اسم جی تی 2 پرو رونمایی کند. کاربر معروف شبکه اجتماعی ویبو بخشی از مشخصات کلیدی این گوشی را قبل از این اتفاق به اشتراک گذاشته است